رزومه شرکت

شرکت تصفیه پیشرفته پارس، تامین کننده پیشرفته ترین سیستم ها در زمینه تکنولوژی محیط زیست و تصفیه فاضلاب است. تصفیه پیشرفته پارس با تجربه ای بالغ بر 10 سال، سیستم های زیست محیطی کارآمدی را تهیه نموده و موفق به حفاظت محیط های آبی حساس و مناطق ساحلی شده است. بخش های مختلف صنعتی و شهری از محصولات و خدمات شرکت تصفیه پیشرفته پارس جهت تصفیه و ایجاد پساب ایمن زیست محیطی قبل از تخلیه به سیستم های فاضلابرو، رودخانه و دریاچه ها بهره جسته اند. به دلیل چشم اندازهای اقتصادی، این شرکت مشتریان خود را در به حداقل رساندن تاثیرات زیست محیطی یاری می رساند. 

شرکت تصفیه پیشرفته پارس  خدمات مختلفی در حوزه های مختلف اعم از صنایع غذایی و آشامیدنی، کشتیرانی، صنایع شیمیایی، مراکز شهری، تجاری، موسسات، و بخش مدیریت زائدات ارائه می دهد همچنین سلسله ای از محصولات، فرایندها، و خدمات  را ایجاد نموده که با درنظر گرفتن جوانب اقتصادی، طیف گسترده ای از نیازهای  مصرف کنندگان را پوشش می دهد. مشتریان شرکت تصفیه پیشرفته پارس، با بهبود عملکرد تصفیه خانه، کاهش هزینه بهره برداری، و بالابردن عمر تجهیزات موجود ، به نتایج جالب توجهی دست میابند. 

کارکنان شرکت تصفیه پیشرفته پارس ضمن همکاری نزدیک با مشتریان، ارائه کننده پشتیبانی فنی و تکنیکی جهت استفاده بهینه، بهبود عملکرد، و ارتقاء فرایندها  و محصولات می باشند. به عنوان یک شریک مشتری، تصفیه پیشرفته  ارائه کننده محصولات و خدماتی است که منجر به افزایش اعتماد و بهبود عملکرد  سیستم های تصفیه آب و فاضلاب  میشوند.

شرکت مهندسی تصفیه پیشرفته پارس فعالیت خود را از سال 1384 در زمینه طراحی و اجرای سیستم های مدرن تصفیه آب و فاضلاب مطرح می باشد از جمله فرآیندهای مدرن مورد استفاده می توان به انواع رآکتورهای بیوفیلمی (IFAS)، راکتورهای غشایی، فرآیندهای BNR و ENR  اشاره نمود.

اين شركت با توجه به گستردگي ارتباطاتي كه با شركت هاي معتبر بين المللي فعال در زمينه توليد سيستم‌هاي آبزي پروري و سيستم هاي تصفيه و ساير تجهيزات دارد، قادر است كليه تجهيزات مورد نياز اعم از سيستم هاي هوادهي، گندزدايي، دستگاه هاي اندازه گيري، تجهيزات مكانيكال و الكتريكال را در حداقل زمان ممكن با هزينه هاي مناسب از طريق شرکت هاي معتبر خارجي تامين نمايد.